Giriş

Değerli öğrencimiz,
Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu’na hoş geldiniz.. Geleceğinizi belirleyecek olan üniversite eğitiminiz için doğru bir seçim yaptınız… Sağlık alanında son derece geçerli olan meslek seçimlerinizi son derece güçlü ve modern bir yüksekokul ortamında hayata geçireceksiniz.Nitekim Başkent Üniversitesi bünyesinde Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olarak eğitim ve öğretim alanında 4. yılını tamamlayan okulumuz hizmet kalitesi, öğrenciye verdiği değer ve eğitim için harcadığı enerji ile alanında ne derece iddialı ve başarılı olabileceğini ortaya koymuştur.
Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulumuz, modern okul altyapısı ve üniversitemizde üç ayrı hastane kompleksi ile hizmet veren Adana Uygulama ve Araştırma Merkezinde;
Eğitim alanında güçlü bir akademisyen kadrosu, Uygulama alanında ileri teknoloji ile donatılmış hastane birimleri Öğrenciye değer veren onların ve sorun ve taleplerinini dikkatle değerlendiren yönetim kadroları ile sizleri mesleğinizde EN İYİ yapmak için uğraşmaktadır.
Yüksek okulumuz adına ifade edilmesi gereken ve asla taviz vermeyeceğimiz bir diğer önemli konuda öğretim üyelerimiz ve yönetim kadrolarımızla mesleki eğitiminiz yanında sosyal sorumluluklarınız, görev disiplininiz ve iletişim başarınızla ilgili olarak verdiğimiz ciddi uğraş ve nitelikli /seçkin bireyler olabilmeniz için gösterdiğimiz özendir.
Emin olun; ülkemizde ve dünyada ciddi bir atılım içinde olan sağlık sektöründe Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunları olarak her zaman öncelikli olacaksınız. Yaptığınız tercihle tereddütsüz övünebilirsiniz.
EN Doğru yerdesiniz emin olun…… Hepinizi sevgi ile kucaklıyoruz.

Başkent Üniversitesi
Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü